BAJKI DLA DZIECI

BAJKI dla dzieci to super przygoda.Dzieci uwielbiają bajki dla dzieci.

Merida Waleczna online

Dodaj komentarz

Merida online

Księżniczka Merida, by uniknąć zamążpójścia, wyrusza w podróż. Spotyka wiedźmę, która za odpowiednią opłatą obiecuje jej pomóc.
Merida Waleczna

Merida Waleczna online

wiele, wiele włosów to – zawsze znakiem piękna bohaterek bajki Disneya. Z wyjątkiem Śnieżki długie włosy – oznaczające tradycyjną kobiecośc

a rozrywka bałagan z serpentyny – został wśród pań, z upswept puf Kopciuszka 1950 do skandalicznego Roszpunki. Merida, najnowsza produkcja z Pixar Disneya , sprawia, że ​​nagłówki przede wszystkim dlatego, że film pochwala bohaterstwo  kobiet osoby o zmianę: Szkocka księżniczka o imieniu Merida (głos z nieodpartym autentyczności przez Kelly Macdonald). A po drugie dlatego, Merida jest zdefiniowany przez ogromne zawirowaniach niesfornych długich jasnych czerwonych loków, że jej odmowa jest czesana, a tym bardziej do muru, oznacza przeciwieństwo zniewieściały bierności. Jej nieokiełznany warkocze są przejawem jej siły i ducha niezależnego.

Silnej woli , Merida wzmaga jej matka, królowa Elinor (Emma Thompson), z jej wyraźnym brakiem zainteresowania wybredność, robótki, dzwoniący panowie, i wszystkie inne formy stereotypowego kobiecej aktywności. Ona uroki jej krzepki, dobry, ale nieco  ojciec, Król Fergus (Billy Connolly), Z tego samego powodu. (Jest też wzorem dla swoich małych braci trojeczków, odważny intrygantów własnymi głowami dopasowania ). Pasja Merida jest na łucznictwie, w której wyróżnia się ona – kocha kocha kocha dreszcz nim. Mimo to, jak Mama nadal zachęca córkę wobec zaręczyn do odpowiedniego pana dla dobra królestwa, Merida odpycha, ciężko, aż w jej buncie znajduje czarownicę (Julie Walters), która może rzucić zaklęcie, aby zmienić jej fatalny los.

Zwłaszcza gdy oczekiwania matek, ukształtowane przez wcześniejsze doświadczenia, nie pasują do planów córki żyjących w teraźniejszości zmienia. Wpisany przez zespół Coed i reżyserii Marka Andrewsa i Brenda Chapman, film wyświetla własne niezależne ducha – jego Pixar- w wolę filmowców do wynajęcia konflikt rozegra na długość. Jest cechą psychologiczną wyrafinowanie (siła firmy), jeśli chodzi o opisie dynamiki rodziny. Matka i ojciec nie zawsze wiedzą najlepiej.

Mam być celowo niejasne tutaj o skutkach magicznego zaklęcia. Ale to na pewno powiedzieć, że w tym czarze nie było to, co miała na myśli Merida. To bardzo dylemat Disney, jako Tiana z Księżniczka i Żaba może zaświadczyć. momentów typowych takiej ścieżce opowiadania, nowoczesna struktura odważny jest zablokowana przez Disney stylu konwencji i wartości. I na tym polega, że ​​film jest rozpraszając linię błędu. Merida może być uparty bohaterka, zadziorna animowany hybrydowy, który przywołuje na myśl  który staje się przed jej zła macocha w Śnieżki i Łowcy. Ale jest też, ze względów bezpieczeństwa, ładne dziewczyny w zielonej sukni ładny, który kocha swoją rodzinę i wierzy w dynastiię.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s